LinkedIn: ຜູ້ຊ່ຽວຊານດ້ານສື່ສັງຄົມ 25 ຄົນ ທຳ ອິດທີ່ຈະຕິດຕາມ

linkin ຄູ່ມືການຕະຫລາດ

Jason miller ເມື່ອບໍ່ດົນມານີ້ໄດ້ລົງໃນສື່ສັງຄົມວ່າລາວຮູ້ສຶກຄືກັບວ່າລາວໄດ້ ກຳ ເນີດເມື່ອການສ້າງ ໃໝ່ ຫຼ້າສຸດຂອງລາວຖືກເຜີຍແຜ່ໃນທີ່ສຸດ. ແນ່ນອນວ່າລາວພູມໃຈກັບເດັກນ້ອຍຄົນນີ້! ທ ຄູ່ມືແນະ ນຳ ດ້ານການຕະຫລາດດ້ານການຕະຫລາດກັບ LinkedIn ແມ່ນດີເລີດ…ສ້າງສັນ, ມີສີສັນ, ແລະເຕັມໄປດ້ວຍ ຄຳ ແນະ ນຳ ຈາກຜູ້ຊ່ຽວຊານດ້ານການຕະຫຼາດທີ່ແຕກຕ່າງກັນ, ກໍລະນີການ ນຳ ໃຊ້ທີ່ແຕກຕ່າງກັນ, ແລະຊັບພະຍາກອນຫຼາຍໂຕນ. ຖ້າທ່ານບໍ່ໄດ້ດາວໂຫລດມັນເທື່ອ - ດາວໂຫລດແລະ ນຳ ໃຊ້ມັນເພື່ອເປັນລາຍການກວດສອບວິທີທີ່ທ່ານວາງເຄືອຂ່າຍທຸລະກິດຂອງທ່ານໃນ LinkedIn ເຮັດວຽກ!

ຄູ່ມືນີ້ໄດ້ຖືກຂຽນໄວ້ກັບທ່ານໃນໃຈ, ນັກກາລະຕະຫຼາດທີ່ຊັບຊ້ອນ. ກຽມພ້ອມທີ່ຈະເອົາການຕະຫຼາດສື່ສັງຄົມຂອງທ່ານໄປໃນລະດັບຕໍ່ໄປ, ກົດເຂົ້າໃນແນວຄຶດຄືແນວດ້ານວິຊາຊີບແລະກອດຕົວ ໂອກາດທີ່ກວ້າງຂວາງທີ່ລໍຖ້າ - ເພີ່ມຄວາມຮັບຮູ້, ມີອິດທິພົນຕໍ່ຄວາມຮັບຮູ້, ສ້າງການ ນຳ ພາ, ແລະໃນທີ່ສຸດກໍ່ຈະສ້າງລາຍໄດ້ກັບ LinkedIn.

ດາວໂຫລດ eBook ໃໝ່ ຂອງພວກເຮົາ ແລະຮຽນຮູ້:

  1. ເປັນຫຍັງທຸລະກິດຂອງທ່ານຕ້ອງການຕະຫຼາດໃນ LinkedIn
  2. ວິທີການປາດເຂົ້າໃນວິທີແກ້ໄຂທາງກາລະຕະຫຼາດທີ່ມີປະສິດທິພາບຂອງ LinkedIn ເພື່ອຂັບເຄື່ອນຈຸດປະສົງຂອງທ່ານ
  3. ວິທີການຂະຫຍາຍການເຂົ້າເຖິງຂອງທ່ານ content marketing ໂດຍການແບ່ງປັນເນື້ອຫາທີ່ກ່ຽວຂ້ອງແລະເປົ້າ ໝາຍ ກັບຜູ້ຊ່ຽວຊານຂອງໂລກ
  4. ວິທີການໃຫ້ຜູ້ຊ່ຽວຊານດ້ານທຸລະກິດກັບໂຄສະນາການສະແດງທີ່ອຸດົມສົມບູນແລະໂຄສະນາຂໍ້ຄວາມທີ່ມີຄວາມ ໝາຍ ສູງ
  5. ແລະອີກຫລາຍມາຍ!

ຂ້າພະເຈົ້າໄດ້ຖືກລະເບີດອອກໄປຢ່າງແທ້ຈິງເພື່ອຮູ້ວ່າຂ້າພະເຈົ້າໄດ້ຖືກລະບຸໄວ້ໃນບັນດາຜູ້ ນຳ ອື່ນໆໃນອຸດສະຫະ ກຳ ທີ່ຂ້າພະເຈົ້າຊົມເຊີຍແລະນັບຖືຫຼາຍ! ຕໍ່ໄປນີ້ແມ່ນບັນຊີລາຍຊື່:

  1. Jay Baer - ລຳ ໂພງ, ຜູ້ຂຽນ, ທີ່ປຶກສາກັບ blog ຊັກຊວນແລະປ່ຽນໃຈເຫລື້ອມໃສ. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - ຜູ້ ອຳ ນວຍການອາວຸໂສ, ການຕະຫຼາດໂລກທີ່ SAP, ປະທານແລະຜູ້ຮ່ວມກໍ່ຕັ້ງ
    ຂອງ Business2Community ກັບ blog B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - ຜູ້ອໍານວຍການກຸ່ມສື່ແລະການມີສ່ວນຮ່ວມທີ່ WCG, ບໍລິສັດ W2O ທີ່ມີ blog ຊາວອັງກິດ. Twitter: @ ບritອບປີ້ LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - ທີ່ປຶກສາ, ລຳ ໂພງ, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP of Marketing ທີ່ Infinigraph, ຜູ້ຂຽນ, ລຳ ໂພງ. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, ຜູ້ກໍ່ຕັ້ງແລະ CEO ຂອງ Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - ນັກຂຽນຄໍ ລຳ. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. ສະຕີເວັນຟິນແລນ - ຫົວ ໜ້າ ຍຸດທະສາດ Digital ທີ່ Jolt, Digital Marketing, ຜູ້ຂຽນ, ລຳ ໂພງ. Twitter: @steveology Linkedin.
  9. Barry Feldman - ເຈົ້າຂອງທີ່ Feldman Creative, Speaker. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - ຫົວ ໜ້າ ເນື້ອຫາທີ່ ນັກກາລະຕະຫຼາດ, ຜູ້ຂຽນ. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - ປະທານບໍລິສັດ Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO ຂອງ DK New Media, ຫົວ ໜ້າ ຝ່າຍການຕະຫຼາດທີ່ uຸນວຽນ, ຜູ້ຂຽນ. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - CEO ຂອງ Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO ທີ່ Social Media Explorer, ຜູ້ຂຽນດິຈິຕອນ SME, ຜູ້ເວົ້າ. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO ທີ່ມັກໃນທ້ອງຖິ່ນ, ຜູ້ຂຽນ, ລຳ ໂພງ. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - ຜູ້ກໍ່ຕັ້ງຂອງ ທີ່ປຶກສາທາງສາຍໄຟ™, ລຳ ໂພງ. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - ນັກຍຸດທະສາດດ້ານກາລະຕະຫຼາດ, ລຳ ໂພງ, ຜູ້ຂຽນ. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason miller - ຜູ້ຈັດການ Sr. , Marketing Marketing, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, ຊີອີໂອທີ່ ການຕະຫຼາດ Online TopRank, ຜູ້ຂຽນ, ຜູ້ເວົ້າ @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - ຜູ້ກໍ່ຕັ້ງທີ່ ສະຖາບັນການຕະຫຼາດເນື້ອຫາ, ຜູ້ຂຽນ, ຜູ້ເວົ້າ. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - ຜູ້ຊ່ຽວຊານດ້ານ LinkedIn, ຜູ້ຂຽນ. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - ຜູ້ຂຽນ, ຜູ້ເວົ້າ. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. ໂຄກາ Sexton - ຜູ້ຈັດການຝ່າຍການຕະຫລາດ Global Sr. ທີ່ LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - ຜູ້ກໍ່ຕັ້ງຂອງ Social Media Examiner, ຜູ້ຂຽນ. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP of Marketing ທີ່ Kelly Services, ຜູ້ຂຽນ, ລຳ ໂພງ. @ToddWheatland LinkedIn.

4 ຄໍາເຫັນ

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    ໃນບົດຂຽນຂ້າງເທິງດັ່ງທີ່ທ່ານໄດ້ກ່າວເຖິງບາງ ໜ້າ ທີ່ກ່ຽວກັບການຕະຫຼາດສື່ສັງຄົມ; ສຳ ລັບເຫດຜົນເຫຼົ່ານັ້ນຂ້ອຍແນ່ນອນຈະດາວໂຫລດ eBook ຂອງເຈົ້າ! ສິ່ງ ໜຶ່ງ ອີກທີ່ທ່ານໄດ້ລົງລາຍຊື່ຜູ້ຄົນທີ່ ໜ້າ ຊື່ນຊົມ.

ທ່ານຄິດແນວໃດ?

ເວັບໄຊທ໌ນີ້ໃຊ້ Akismet ເພື່ອຫຼຸດຜ່ອນການຂີ້ເຫຍື້ອ. ຮຽນຮູ້ວິທີທີ່ຂໍ້ມູນຂອງທ່ານຖືກປະຕິບັດ.